Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky

Opravujeme

acer hp compaq asus umax dell msi apc sony oki ibm fujitsu kyocera samsung xerox lenovo brother canon star epson toshiba minolta fujitsu premio packard bell Opravujeme

Odkazy


Kdo je KVALITNÍ SERVIS

Kdo je KVALITNÍ SERVIS

Naše servisní centrum poskytuje již od roku 1996 profesionální servisní služby cca 45.000 zákazníkům, mezi nimiž jsou jak tisíce koncových uživatelů, tak i stovky malých firem a velkých společností, ale také desítky státních institucí v celé České republice.

Naši vyškolení servisní technici realizují v průměru 800 zakázek měsíčně, tj. cca 10.000 zakázek a oprav ročně.

Díky zavedenému systému řízení kvality jsme v roce 2008 dosáhli bilance 8% reklamací, což je pro oblast oprav a servisu výpočetní techniky a elektroniky velmi dobrý výsledek. Z tohoto důvodu se prezentujeme pod logem KVALITNÍ SERVIS.

Naším cílem je dosáhnout v servisu a opravách v roce 2009 skóre pod 5% reklamací.

Specializujeme se na opravy PC počítačů, tiskáren, servis UPS, servis monitorů, opravy a servis notebooků, ale i spotřební a průmyslové elektroniky, jako jsou speciální průmyslové počítače a notebooky, kamery, servis průmyslových počítačových systémů a průmyslových monitorů , servis vojenských a průmyslových notebooků, opravy domácích i průmyslových tiskáren.

V roce 2008 jsme rozšířili nabídku servisu a oprav o prodej náhradních dílů pro tiskárny a notebooky mnoha značek. Dodáváme originální náhradní díly pro téměř jakýkoli notebook nebo tiskárnu. V naší nabídce je cca 36.000 nejrůz­nějších náhradních dílů od tiskových hlav tiskáren, přes čipové sady základních desek notebooků až po kompletní řadu LCD displejů monitorů i notebooků.

Naši odborníci Vám ochotně zodpoví jakýkoli dotaz na opravy, servis a náhradní díly.

Naší zásadou, která nás odlišuje od většiny ostatních servisních firem je, že neúčtujeme diagnostiku v případech, kdy náš zákazník odmítne cenovou nabídku opravy.

Máte-li uzavřenou pojistku pro Váš poškozený počítač, monitor, notebook, tiskárnu, kameru, vystavíme Vám v rámci realizované opravy ZDARMA servisní zprávu pro Vaši pojišťovnu. Neplaťte za servis a opravy, které může uhradit někdo jiný …Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz