Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Prevence se Vašemu notebooku vyplatí

15.2.2009

oprava-notebooku-1.jpg

Notebooky se těší přízni spotřebitelů a pomalu, ale jistě nahrazují u mnoha uživatelů klasické stolní PC. Mimo spousty nesporných výhod notebooků, které s sebou nese nahrazení stolního počítače notebookem, je zde také několik úskalí, která si běžný uživatel nemusí při nákupu notebooku uvědomit. 

  • Mezi výhody notebooků zajisté patří mobilita, menší nároky na prostor a mnohdy značná úspora energie.
  • Naopak mezi nevýhody můžeme zařadit často horší ergonomii ovládání, kompromis mezi výkonem, cenou a miniaturizací, a v neposlední řadě, větší náchylnost k poruše. Jednak dochází k vyššímu opotřebení notebooku, vlivem přemisťování často neideálním způsobem, a pak také namáhání- trpí například kloub displeje notebooku (zejména u levných notebooků).

Zatímco při opravě stolního PC jednoduše vyjmete vadnou komponentu, a vyměníte ji či reklamujete, v případě opravy notebookuL musíte servisu odevzdat celý přístroj. Reklamace notebooku nebo jeho oprava není vždy jednoduchá a levná, proto se vyplatí prevence.


Ptáte se tedy, co můžete preventivně udělat pro svůj notebook? Nejlepší možností je svěřit Váš notebook čas od času do rukou odborníků a podrobit ho komplexní prohlídce . Opravny a servisy notebooků ji obvykle nazývají profylaxí. Takovouto prohlídkou můžete předejít velkým nákladům za opravu notebooku. Tak jako jinde, i zde se nevyplatí čekat, až se utrhne ono příslovečné „ucho džbánu“.

Náš servis Vám provede profylaktické práce jako je vyčištění, seřízení, nastavení parametrů notebooku (tj. veličiny, podle kterých reaguje Power Management system notebooku na monitorované veličiny) dle výrobce notebooku anebo požadavků zákazníka v ceně cca 400 – 900 Kč dle typu notebooku a náročnosti profylaxe a testů notebooku po zákroku.


Pro Vás to znamená dobrou investici do Vašeho notebooku. Ušetří Vám často několikanásobek částky, kterou byste museli v případě poruchy vynaložit na opravu notebooku .
Provádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médiíKVALITNÍ SERVIS Zpět na úvodní stránku KVALITNÍ SERVIS – servis a opravy notebooků, servis tiskáren, opravy PC počítačů, servis monitorů, opravy UPS a servis kamer, záchrana a obnova dat, renovace inkoustů a tonerů


Doporučujeme : Plánujete-li rekonstrukci podlahy , mohou Vám pomoci naši zkušení podlaháři . Odborné renovace podlah , pokládání podlah , veškeré podlahářské práce pro Vás poskytuje naše podlahářství v Praze Podlahy Praha . Provedeme Vám kvalitní pokládku podlahy kdekoli v České republice.
Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz