Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Navýšení konverzí o 101% za 2 měsíce

1.2.2010

google-analytics.jpg

Servis notebooků a další PC techniky by se neobešel bez zákazníků. Teprve u velkého množství zakázek lze notebooky a jinou výpočetní techniku opravovat efektivně, a tedy z hlediska zákazníků maximálně kvalitně při zachování dobré ceny. Proto je pro naši profesionální činnost důležitý neustálý rozvoj a expanze s cílem navyšovat počet zakázek. Nedávno jsme se obrátili na profesionály v SEO marketingu s žádostí o spolupráci při navýšení obchodní výkonnosti našeho webu.


Spolupráce s s internetovou reklamní agenturou RobertNemec.com přinesla rychlé výsledky. Během 2 měsíců se nám podařilo zvednout konverze objednávek na našem webu www.abax.cz specializovaného především na servis notebooků o více než 100%. Díky expertům agentury na webová analytika a dobře provedenému SEO (optimalizace pro vyhledávače) našich stránek nyní ušetříme za PPC reklamy a jiné běžné reklamy na internetu. Výsledkem je, že si k nám nyní najdou cestu další tisíce zákazníků ročně.


V listopadu 2009 jsme započali 30-denní testování použitelnosti našeho webu, především z pohledu navigace, přehlednosti a obsahu. S využitím analytických nástrojů jako Google optimalizátor webových stránek , Google Analytics anebo A/B testování více variant stránek byla optimalizována home stránka především po stránce grafiky, upravili jsme texty a navigaci. Komplexně přepracované navigační prvky a změny v designu stránek se osvědčily. Zamýšlený cíl – nárůst konverzí o polovinu, byl dvojnásobně překročen a výsledek nárůstu o 101% nás mile překvapil . Po zásazích expertů firmy RobertNemec.com nyní na našem webu registrujeme dvakrát tolik zákazníků pro službu servis notebooků při stejné návštěvnosti stránek. Webová analytika internetové reklamní agentury se nám vyplatily – ušetříme nyní za internetovou reklamu jiného druhu. PPC reklama ani jiné obvyklé metody propagace by určitě nepřinesly srovnatelné výsledky. Dvojnásobný nárůst konverzí svědčí o dobře zvládnutém internetovém marketingu této agentury.


Druhořadým efektem provedených zásahů je vliv na SEO našich stránek. Nové stránky související s testováním použitelnosti našeho webu vylepšily svými klíčovými slovy a odkazy pozice našich produktových stránek. Dosahujeme díky SEO efektu nyní lepších umístění na Google.cz i Seznam.cz .Internetová reklamní agentura RobertNemec.com realizuje SEO služby s měřitelnými výsledky v těchto oblastech: reklama na internetu , SEO (optimalizace pro vyhledávače) , PPC reklama , , internetový marketing , webová analytika a správa Google Analytics , testování použitelnosti webu . Zaměřují se na hlavním cíl, kterým je vždy zvýšení zisku klienta.


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace software do notebooků. Výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly notebooků . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis , PC servis a opravy notebooků všech dalších značek provádíme celoplošně pro celou ČR s odvozem vadného noteboku odkudkoli do druhého dne. Záchrana dat a obnova dat z poškozených disků notebuků.
Servis notebooků a PC počítačů opravy UPS kamer TV KVALITNÍ SERVIS

První pomoc pro Váš notebook


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz