Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


tisk s Lexmarkem Prevail Pro705

28.2.2010

lexmark.jpg

Přestože z hlediska číselného označení bychom mohli vnímat tento model tiskárny jako méně výkonný, není to tak.

Technické parametry z oblasti tisku jsou identické jako u ostatních modelů tiskáren této značky, najdete zde také široké možnosti konektivity a k dispozici je i displej. Ten už není dotykový, ale zato barevný.

Maximální měsíční zatížení předurčuje tento model do náročnějších kancelářských podmínek, chybí však samostatný modul v podobě druhého vstupního zásobníku. Tiskové rozlišení je dostačující pro kvalitní kancelářský tisk a nijak nezaostává jak ze stránky rychlosti tisku tak ani kopírování. Najdete zde i příjemný doplněk v podobě faxu a automatický podavač.


Tak jako u ostatních modelů tiskáren této značky je tu i Eco režim na zpracování úloh s úsporou inkoustu a elektřiny. Výhodná je i automatický oboustranný tisk dokumentů. Navzdory menšímu displeji je ovládání promyšlené a nebude problém ho pochopit. Oceňujeme, že výrobce nešetřil na tlačítkách na ovládacím panelu tiskárny . Část nastavení
je tak přímo zpřístupněna.


Praktické testy tiskárny Lexmark Prevail Pro705


Výsledky rychlostních testů jsou stejné jako u ostatních testovaných modelů tiskáren Lexmark. Drobné rozdíly se projevily v servisních pauzách, které má každé zařízení po určitém počtu vytištěných stran. Samozřejmě, i zde dostanete při minimální spotřebě inkoustu kvalitní výtisky i v nejúspornějším režimu. Spokojeni jsme byli i s drobným písmem, šedými přechody v grafice nebo v podkladech grafů, jakož i s tiskem nestandardních kombinací řezů písma. Ocenili jsme minimální servisní pauzy před tiskem i po něm, jakož i síťové rozhraní ethernet nebo Wi-Fi. Model tiskárny Prevail Pro705 klidně obslouží větší skupinu uživatelů. Pokud jsme tiskli čistě černé podklady, projevil se menší neduh ve formě bílých pruhů, samozřejmě, jen při úsporném tisku. Pozitivně hodnotíme i bezproblémové faxování a rychlost tisku fotografií. Spokojeni jsme byli i s podavačem ADF a systémem rychlého kopírování.Proč koupit tuto tiskárnu Lexmark?


Úplná výbava tiskárny za dobrou cenu, možnosti připojení, podavač ADF, automatický duplex, kvalita tisku v úsporném režimu*Autor článku : Lubor Chmelař , Zdroj: ITnewsStručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis tiskáren : Servis tiskáren provádí naše opravna tiskáren v rámci oprav za nové náhradní dílyProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
Servis notebooků a PC počítačů opravy UPS monitorů kamer TV KVALITNÍ SERVIS


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz