Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Také Váš PC počítač potřebuje pravidelně na STK

9.2.2009

vycistit_pc.jpg

Jezdíte pravidelně se svým vozidlem na STK ?


Jste-li řidičem, určitě víte, že Vaše auto potřebuje pravidelnou technickou prohlídku. Vymění se olej, destičky brzd, zkontrolují předepsané funkce aktivních i pasívních prvků vozidla … zaplatíme, dostaneme nálepku a pak … znáte ten dobrý pocit – už zase jezdíme s „klidem v duši“, že jsme pro svého miláčka nic nezanedbali.


Ale co počítač ? PC také není stavěný k tomu, aby běžel desítky let bez jediného zásahu. Po čase zjistíme, že počítač jede čím dále tím pomaleji, doba od zapnutí PC po celkové uvedení do použitelného stavu se prodlužuje na dlouhé minuty, ventilátor počítače hučí hlasitě na plné otáčky od ranního zapnutí až po večerní vypnutí PC. Pakliže budeme tyto známky „stárnutí“ počítače ignorovat, je jen otázkou času, kdy nám PC „umře“ během plnění neodkladného úkolu, anebo se stane „líným bručounem“, který nás pro samé vytížení sebou samým ani není ochoten pustit nás ke smysluplné práci na počítači.


Proto je i Váš PC počítač nebo notebook dobré čas od času nechat podrobit komplexní periodické prohlídce. Opravny a servisy PC ji obvykle nazývají profylaxí.


Náš servis Vám provede celkovou profylaxi PC počítače za velmi rozumnou cenu 600 Kč bez DPH.

Co můžete od této služby očekávat :


  • vyčištění počítačové skříně od prachu – počítač se chová ke svému okolí podobně jako vysavač – nasává do sebe spousty prachu, vlasů a chlupů a usazující se prach škodí jednotlivým částem počítače.
  • komplexní prověření a defragmentace HDD – provedeme dokonalý „úklid pevného disku“ PC – odstraněním přebytečných dat a konsolidací potřebných dat do souvislých celků vzroste znatelně rychlost spolupráce počítače s pevným diskem .
  • technická prohlídka – podrobíme počítač důkladné prohlídce a poradíme s potřebnou modernizací zastaralých částí počítače.
  • virová analýza – odhalíme práci nebezpečných virů a navrhneme postup jejich likvidace a prevence počítače proti nim.
  • bezpečnostní analýza – zkontrolujeme, jestli jen váš PC počítač způsobilý odolávat současným virovým útokům z internetu a navrhneme potřebná řešení .
  • nastavení domácí LAN sítě – Váš počítač nebo notebook nastavíme pro využití ve Vaší domácí síti . Bude-li to nutné, dodáme Vám všechny PC komponenty potřebné pro zřízení domácí LAN sítě.
  • audit software – po něm se již nemusíte obávat nelegálnosti programů vašeho počítače a případných soudních postihů .
Provádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médiíZáchrana pro Váš PC počítač


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz