Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Problém ? Servis noteboků pomůže

15.5.2012

servis-notebooku-03.jpg

Téměř každá práce se v dnešní moderní době neobejde bez programů a elektronických materiálů, které lidé zpracovávají na počítačích. Jejich přenosné verze, notebooky, jsou stále oblíbenějším produktem u všech prodejců elektroniky. Největšími výrobci přenosných počítačů jsou Acer, HP, Lenovo, Asus, Apple nebo Sony.

Notebooky umožňují uživateli nosit si práci všude s sebou, jsou plně kompaktní a jejich funkce závisí na výběru uživatele. Notebooky se liší použitými komponentami. Některé druhy se zaměřují na velikost displeje a brilantní grafiku, jiné na výdrž baterie, nízkou hmotnost, vysoký výkon nebo extravagantní vzhled. Co však mají všechny notebooky společné je jednoduchost práce.

Co se může u notebooku porouchat?

I přes kvalitní zpracování se může notebook porouchat. Někdy je to zaviněním člověka, jindy je to jen otázka času, kdy dojde ke znehodnocení některé z vnitřních součástek, která zapříčiní, že notebook přestane korektně fungovat. Nejčastější závady notebooků se týkají základní desky notebooků , v nichž je obsažena většina komponent notebooku. Další znehodnocení může vzniknout u displeje notebooku nebo napájecího zdroje. Po vzhledové stránce jsou častá mechanická poškození postihující kryty notebooků a panty displeje notebooku .

Kde notebooky opravit?

Co však dělat, když zjistíme, že náš notebook nepracuje stoprocentně? Určitě nemusíte ztrácet hlavu, stačí se obrátit na kvalitní servis notebooků. Servisní centrum Abax provádí opravy notebooků všech značek.

V servisním středisku Abax provádí kompletní servis notebooků pouze zkušení technici s dlouholetými zkušenostmi. Při jakékoliv závadě se používají pouze originální náhradní díly a stav každé objednávky můžete sledovat online. Na servisní centrum Abax se můžete spolehnout. Servis notebooků bude proveden rychle, kvalitně a za přijatelnou cenu.


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz