Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Novinka Acer Aspire R7

28.7.2013

acer-aspire-r7-nahled.jpg

Novinka od společnosti Acer – Acer Aspire R7

Acer Aspire R7 je povedenou kombinací klávesnice a tabletu. Není to ani tablet, ani notebook. Vyplatí se tento zajímavý tah Acer, a vyžene jej někam na přední příčky trhu? To ukáže až čas, vy si ale pojďte přečíst, co od tohoto hybridu můžete čekat. Cena by se měla pohybovat okolo 35 000 Kč u těch dražších modelů, u modelů levnější pak někde okolo 25 000 Kč.
Na klávesnici, která zároveň tvoří základnu, podobně jako u notebooků, je umístěn kloub právě na monitor. S ním lze lehce manipulovat či natáčet. Má celkem 4 různé systémy, na různé pozice. Díky tomu si můžete monitor natočit přesně tak, jak právě potřebujete. Monitor se pyšní 15,6 palcovým displejem a rozlišením 1920×1080 pixelů, zároveň podporuj fullHD video. Displej je samozřejmě dotykový, což je skvělá kombinace k dodávaným Windows 8 s dlaždicovým uspořádáním ikon. V monitoru samozřejmě nechybějí vestavěné reproduktory, zajišťující kvalitní zvuk.
Tělo notebooku (klávesnice) je vyrobeno z hliníku, do kterého jsou zakomponovány USB 3.0 porty, HDMI připojení. Nechybí zvukový vstup ani výstup. Acer nezapomněl ani na četné využívání SD karet, a do Aspire R7 zabudoval i slot pro ně. Vaše fotografie či jiný obsah SD karet tak bude snadno přenositelný i do vašeho notebooku.

V notebooku pak tepe procesor firmy Intel, Core i5. RAM nabízí 6 GB operační paměti a svá data si můžete ukládat na harddisk o velikosti 500 GB. Pro náročnější klienty je možnost dokoupení až 12 GB operační paměti , což už je pořádná nálož. Stejně tak uložiště můžete rozšířit až na dvojnásobek původní velikosti, tedy na 1 TB. Za vše se ale platí, a cena notebooku může stoupnout klidně i o 10 000 korun.
Přes všechny možnosti natočení displeje, přes všechen hardware, co Acer Aspire R7 nabízí, váží pouhých 2,5 kilogramu. Jasně, tabletům nevážící ani kilogram se Acer Aspire R7 nevyrovná, notebookům už ale ano.
Acer Aspire R7 je tedy kvalitní notebook, s pořádnou náloží hardwaru, který potěší nejednoho uživatele. Záleží však na vás, kolik jste ochotni investovat do této novinky od Aceru. 25 000 za kvalitní notebook s revolučními prvky určitě není moc.


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz