Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Notebook Asus F6Ve - Zdatný cestovatel

26.5.2009

asus_logo.jpg

Nový notebook Asus F6Ve nabízí parfémované tělo


Asus doslova překvapuje; nový model F6Ve nejen že vybočuje z řady, kterou v poslední době tento výrobce nastolil, a která se specializovala především na výkonné notebooky, ale přichází také s naprostou novinkou, kterou na poli IT ještě nikdo nerealizoval – šasi přístroje je parfémovaná. Podle slov výrobce sice není tento notebook Asus směřován na ženy, jak by se mohlo zdát, ale na širokou veřejnost, která docení jeho menší rozměry a spolehlivost hlavně na cestách. Každopádně je notebook, který provoní své okolí, už od počátku více než zajímavý.Pokud by byl uživatel od notebooku dostatečně daleko, aby necítil vůni, a neviděl dovnitř, kde se ukrývají velmi výkonné komponenty, které nejsou vzhledem k rozměrům přístroje typické, mohl by mu připomínat i modely od Apple – nejčastější je bílé provedení (výjimečně se objevuje i notebook v odstínech černé), elegantní design a zajímavé víko s detaily ladných vln, což umožňuje speciální potah nazvaný Libera. Jak už bylo mnohokrát řečeno, notebook voní a to po zapnutí, kdy se právě z této povrchové vrstvy uvolňují vonné esence.
Samotné rozměry notebooku jsou malé a to konkrétně 31,2×23,2×3,2 – 3,52 cm, což je dáno instalovaným LCD monitorem s úhlopříčkou 13 palců. Ten se může chlubit maximálním rozlišením 1280×800 pixelů, úsporným LED podsvícením a velkým počtem pozorovacích úhlů. Hmotnost navíc ani s tříčlánkovou baterií nepřesáhne 2 kilogramy, takže na cesty ideální volba. Nezvyklým prvkem, který zaujme po otevření, je mřížka reproduktorů, která je umístěna na listě monitoru. Povedená je i klávesnice a touchpad, který navíc disponuje čtečkou otisků prstů.


Jak už bylo lehce naznačeno, i přes rozměry tohoto notebooku Asus se nejedná o nižší třídu z hlediska výkonu, spíše naopak. Základem je výkonný procesor Intel Core 2 Duo T9550 s frekvencí 2,66 GHz a práci urychlí především díky 6 MB L2 cache ve spolupráci s operační pamětí, která má dostatečnou kapacitu 4 GB DDR2 a frekvenci 800 MHz. Zajímavý je taktéž pevný disk, který i přesto, že měří pouze 2,5 palce, nabídne prostřednictvím rozhraní SATA kapacitu 500 GB. Nadstandardem je v této třídě i instalovaná DVD Combo mechanika.
Ani u grafiky Asus nešetřil a nainstaloval dedikovanou grafickou kartu ATI Mobility Radeon 4570, která s přehledem uspokojí i náročnější aplikace včetně her. Má vlastních 512 MB paměti, ale může sdílet až 1280 MB s operačními moduly. Navíc podporuje i novou technologii DirectX 10.1.


Konektivitu u tohoto notebooku zajišťuje gigabitový ethernet, analogový modem, bezdrátové Wi-Fi a/b/g/n a nové Bluetooth 2.1 se zrychlující technologií EDR. Kompletní je výbava, i co se týče portů a konektorů. Nejdůležitější jsou pochopitelně USB porty, kterých nemá notebook moc, konkrétně tři. Dále nabízí eSATA konektor, HDMI a VGA konektory pro připojení monitoru, slot ExpressCard, čtečku paměťových karet a pochopitelně audio vstupy/výstupy. Nechybí ani integrovaná webová kamera a mikrofon.
K notebooku jsou standardně dodávány tři typy baterií podle počtu článků a zlatá střední cesta v podobě šesti článků vydrží zhruba 2,5 hodiny. Notebook má v základu instalovaný OS Windows Vista, nicméně má i ovladače na zprovoznění starších XP. Tuto výbavu i s brašnou pak lze získat už od 24 tis. Kč, což je nesmírně výhodná cena, vzhledem k tomu, co vše nabízí.
*Autor článku : Jan Němec , Zdroj: PC World, Notebook.cz


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace a ladění software do notebooků. Opravy a výměna LCD obrazovek a displejů pro notebooky , výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly i dodávky samostatných náhradních dílů pro notebooky . Renovace baterií pro notebooky, dodávky nových notebooků, servisní hotline pro notebooky a software, kvalitní a levné opravy všech typů závad a poškození laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro notebooky. Opravy notebooků provádíme celoplošně pro celou ČR. Kvalitní a rychlý notebook servis s odvozem vadného noteboku odkudkoli v ČR do druhého dne.Provádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií

Servis notebooků a PC počítačů opravy UPS monitorů kamer TV KVALITNÍ SERVIS KVALITNÍ SERVIS – servis a opravy notebooků


Kvalitní a rychlý notebook-servis ASUS je připraven Vašemu notebooku pomoci


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz