Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Notebook MSI GT627-218US-hráčův ráj

16.3.2009

ntbmsi.jpg

Designové pecky, skvělé vysoké rozlišení displejů notebooků, výkonné grafické karty a Quad-Core procesory – to jsou hard-core herní notebooky oslňující zákazníky, jako Alienware M17 a Toshiba Qosmio X305-Q725. U nového modelu notebooku určeného hráčům od známého výrobce MSI s označením GT627–218US se výrobce zaměřuje na cash (laicky řečeno – obal), výkonnou grafickou kartu a cenovou dostupnost. S grafickou kartou NVIDIA GeForce 9800M GS se výkon obrátí v hard-core herní kalibr, pomineme-li jako u minulých modelů nekvalitní klávesnicí, cena je fantastická.


Design GT627 je v podstatě reinkarnace posledního modelu MSI GX720. Stále populárnější metallic-kovový vzhled, použití LED diod. Kovový povrch odolává poškrábání (což je důvod, proč notebooky určené pro podnikání začínají využívat tento trend). Červené rámování a magický vzhled malých plamenů ohně, dodává notebooku pravý šmrnc. Přestože plameny nejsou tak viditelné, jako u modelu X305-Q725, kontrastní červená barva rámování postačuje.


GT627 je viditelně určen hráčům, umožňuje tak dostupnou zábavu kdekoli na cestách. Lehčí šasi a 15,4-palcový širokoúhlý displej je ideální, ovšem je výrazně menší než 17-palcový, např. u notebooků Alienware M17 a Toshiba X305-Q725. S velikostí obrazovky notebooku samozřejmě stoupá i cena notebooku. Rozlišení 1280×800 je pro spoustu hráčů nízké na 15-palcovém displeji oproti příjemným 1900×1200 na 17" displeji větších notebooků":http://www.abax.cz/…o-notebooky/ . Pro někoho může být nepříjemný zvuk klepání, při stisku kláves. Když budete používat herní zvýrazněné klávesy (například A, W, S, D, a šipkami), nebudete klapání vnímat. Jde o zvyk. psaní je pohodlné a nízký stisk kláves, jak jsme u notebooku zvyklí, je standardem.


Vlastností GT627, jsou nekompromisní a představují silný odrazu od-nízkého rozlišení displeje. HDMI-out port, jeden ATSC TV tuner, a E-SATA disky jsou položky, které budete očekávat u high-end herního notebooku . Jeho 320GB pevný disk, je dnes standardní výbavou, měl by poskytovat dost místa k ukládání všech nejnovějších her, spoustu fotografií a videa. Na trhu je ještě verze GT627 s Blu-ray mechanikou. Základní verze je dodávaná s dvouvrstvou-DVD vypalovačku, která je dostačující. Tři USB porty a jeden FireWire 400, spolu se čtečkou paměťových karet a 2-megapixelovou webkamerou. Procesor 2,24-GHz Intel Core 2 P8400 byl dobrou volbou, protože pomáhá udržovat cenu dole. Tento procesor nemá výpočetní výkonu jako u modelu X305-Q72 nebo P-171XL FX s Extreme procesorem, ovšem MSI se místo toho soustředila na grafiku. NVIDIA GeForce 9800M GS grafická karta, je nejvíce vyzývavou částí GT627, testy v 3DMark06 naměřily skóre za nízké rozlišení, které byly pouze 10% procent rozdílné od měření z X305-Q725. Testy např. u hry Crysis a jeho výsledky byly skutečně rychlejší než na X305-Q725 v nízkém rozlišení testování. Hráč Crysis při testu manévroval přes překážky a zastřelil v rychlosti všechny nepřátele bez ztráty jakéhokoli snímku během rychlého pohybu. Během hraní nebyly viditelné žádné lagy po dobu 30 minut. Také pomáhá, že grafická karta je dodávána s 1 GB video paměti a další 4 GB systémové paměti. Životnost baterie je zklamáním. Ovšem musíme brát ohled na výkon. Naměřeny byly 2 hodiny 36 minut na MobileMark 2007 test. NVIDIA grafická karta je v podstatě viníkem zkrácení životnosti baterie.


MSI GT627–218US by vice slušelo jiné provedení klávesnice a vyšší rozlišení, ale výhody daleko převyšují nedostatky – zvláště v této cenové relaci. Hráči koupí za dostupnou cenu mobilní herní řešení, zamiluje se výkon Nvidia grafické karty, a když zrovna nebude hrát, využije např. ATSC tuner. Jeden HDMI a ESATA-porty jsou příjemným zpestřením výbavy.


*Autor článku : Lubor Chmelař , Zdroj: PC MagazineProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
KVALITNÍ SERVIS KVALITNÍ SERVIS – servis a opravy notebooků


První pomoc pro Váš notebook


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz