Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Dell a superlevný mininotebook Mini 9n

17.3.2009

delln9.jpg

Společnost Dell uvedla na trh cenově výhodný malý notebook Ubuntu s označením Mini 9n, který nabízí za 250 USD (resp. 200 liber a 250 eur). Mezi mininotebooky se stává momentálně nejlevnějším zařízením na trhu. Notebook DELL Mini9n s procesorem Intel Atom N270512 MB RAM a pevný disk o kapacitě 4 GB, prodává se spolu s OS Ubuntu Linux verze 8.04. Dell nabízí také o něco výkonnější konfiguraci pro Mini 9n – rozšířenou operační paměť na 1 GB RAM vás přijde o 25 USD a 8 GB SSD disk o 35 USD více. Netbook Mini 9n je dostupný ve čtyřech barevných variantách s pěti různými grafickými motivy. Za nadstandardní design si zájemce připlatí dalších 50 USD. Tvorba cen společnosti Dell se v jednotlivých zemích liší, takže například Němec zaplatí za tento počítač 300 eur, Francouz jen 250, Brit pouze 200 liber (včetně DPH a poštovného) a Američan po přepočtu dolarů přibližně stejně jako Brit.


Zdá se, že společnost DELL chce oslovit své potenciální zákazníky více vzhledem přístroje, jako jeho samotnými hardwarovými vlastnostmi. Otázkou je, zda právě nižší cena, menší rozměry nebo hmotnost patří mezi rozhodující faktory, které dopomohou k úspěchu prodeje v konkurenčním boji všech mininotebooků na trhu. Faktem zůstává, že ceny těchto počítačů postupně klesají a uživatelé při svém rozhodování více zohledňují právě jejich praktickou použitelnost a výkon. Stránky společnosti Dell.com , kde se můžete podívat na ostatní sortiment.


*Autor článku : Lubor Chmelař, Zdroj: netbookdigest.comProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
KVALITNÍ SERVIS KVALITNÍ SERVIS – servis a opravy notebooků


S Vaším notebookem Vám v nouzi pomůže servis notebooků DELL


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz