Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Acer - horké novinky mezi notebooky

25.1.2010

acer_logo.jpg

Horké novinky mezi notebooky Acer

Novinkou firmy Acer je notebook Acer Aspire 574 , který je postaven na nové platformě. Dominuje mobilním procesorem Intel Core i5 nebo i3 a novým vybavením je chipset Mobile Intel HM55 Express. Notebook Acer Aspire podporuje technologii Intel TurboBoost, která zajišťuje dynamické zvyšování výkonnosti v závislosti na vytížení. Mezi jeho další vlastnosti patří optimalizace využití energie, čímž je snížena spotřeba neaktivních jader téměř na nulovou hodnotu. Displej s úhlopříčkou 15,6“ se vyznačuje rozlišením 1366×768 pixelů. Panel je podsvícen LED diodami, čímž je podle výrobce zajištěna lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách, navíc snižuje spotřebu energie.


Prostorový zvukový systém Dolby je vybaven technologií Dolby Home Theater a zvuk vychází ze dvou vestavěných stereofonních reproduktorů. Nová řada Aspire 5740 uvedla na trh i model 5740DG, který je význačný zobrazením 3D. Zprostředkování 3D multimédií zajišťuje set programů TriDef 3D. Software je předinstalován v notebooku Aspire 5470DG a výhodou je absence nároků na speciální grafickou kartu.


Nové notebooky Acer nabízí až 8GB pamětí DDR3 a čtečka paměťových karet je multiformátová. Připojení k bezdrátovým i pevným sítím probíhá prostřednictvím technologie 802.11b/g/Draft-N Wi-Fi Certified. Zajištěna je i podpora Acer SignalUp.
Další představitel z řady Aspire je verze Acer Aspire 7740, jejíž chloubou je displej s úhlopříčkou 17,3“. Safírově modré víko skrývá klávesnici a vícedotykové ukazovací zařízení, mezi jehož možnosti patří přetáčení displeje kruhovým pohybem prstů. Webová kamera Acer Crystal Eye zajišťuje video konferenci pomocí softwaru Acer Video Conference Manager.


Provádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
Servis notebooků a PC počítačů opravy UPS monitorů kamer TV KVALITNÍ SERVIS

První pomoc pro Váš notebook


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz