Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


3x notebook MSI

24.3.2009

msiiicko.jpg

Na CeBITu bylo letos nepřeberné množství novinek od různých výrobců notebooků. Mezi horké novinky určitě patri i tři nové notebooky od společnosti MSI. Všechny tři modely patří mezi notebooky nižší třídy. Pod označeními CX700, CX600 a CR400 si tedy můžeme představit sérii tří notebooků určených pro běžné a nenáročné používání.


Notebooky od společnosti MSI mají na světovém trhu své místo. Dnes přináší tato společnost tři nové modely, které spadají do nižší třídy ale opět překvapují svou nízkou cenou.


CX700, CX600 a CR400 jsou odstupňovány zejména velikostí použité obrazovky a drobnými hardwarovými odlišnostmi. Pro CX700 se výrobce rozhodl použít 17,3 "displej a grafickou kartu ATI Mobility Radeon HD4330. Všechny modely jsou vybaveny procesory od společnosti Intel, čtečkou paměťových karet a integrovanou 1,3 Mpixelovou webkamerou.


Už vzpomínaný model CX600 je také vybaven stejnou grafickou kartou jako CX700, ale menším displejem s úhlopříčkou 16". Snad největší rozdíl i po výkonnostní stránce patří modelu CR400. Ten je vybaven pouze 14" displejem a grafickou kartou Nvidia GeForce 8200MG, která má nižší nároky na spotřebu zdroje elektrické energie.


Všechny tři notebooky jsou v súčasnoti horkými novinkami a jejich oficiální uvedení a prodej na světovém trhu je plánován až na konec dubna tohoto roku. Oficiální prodejní cena těchto tří notebooků v současné době ještě není známa. Podle zkušeností však můžeme konstatovat, že se bude určitě pohybovat na nízké a rozumné hranici.


*Autor článku : Lubor Chmelař, Zdroj: EngadgetProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz