Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


32GB operační paměť, realita? ANO

22.3.2009

32gb.jpg

Operační paměť významně ovlivňuje rychlost počítače , proto při upgrade počítačů často saháme po řešení – zvýšení operační paměti. Toto řešení je poměrně jednoduché a stále dostupnější. V blízké budoucnosti by se to však mělo změnit a v počítačích by se měly začít objevovat paměťové moduly s velikostí, která bude dostatečná po celou životnost počítače.


S komplexním řešením přichází Samsung, který ve svých laboratořích spustil výrobu 4GB paměťových čipů standardu DDR3. Kapacita, která je dnes dostupná na běžném paměťovém modulu, se náhle dostala na necelé 2cm čtvereční.


Paměťové čipy jsou vyráběny 50nm architekturou a umožňují provoz na frekvencích do 1600MHz. Standardně se drží na obvyklých úrovních DDR3 a jako referenční je považováno napětí 1,35 Volt. Díky použití jednoho čipu namísto osmi klesne spotřeba o 40%. Nebude to sice zcela zdarma, ale za tuto úsporu si bude třeba připlatit.


Samsung plánuje vyrábět 16GB a 32GB paměťové moduly. Pro běžné paměťové řadiče je 16 GB horním limitem jejich správné funkčnosti, proto je otázkou, do jaké míry bude běžný uživatel s běžným počítačem schopen nové paměťové moduly využít.


Samozřejmě, Samsung myslel i na to, proto bude běžně dostupné i jednočipové provedení v 2GB variantě. Dosud však není jasné, kdy se první kusy objeví na trhu, ani kolik budou stát.


*Autor článku : Lubor Chmelař, Zdroj: TS-PCserver


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis počítačů : Servis PC , upgrade a rozšíření počítačů, instalace a ladění software do PC, opravy a výměna LCD obrazovek a monitorů pro počítače, výměna vadných dílů počítačů v rámci oprav za nové originální servisní díly , dodávky nových počítačů, servisní hotline pro PC a software, opravy a servis všech typů závad počítačů a laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro PC. Opravy počítačů provádíme celoplošně pro celou ČR – odvoz a dovoz do druhého dne.Provádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií

Servis notebooků a PC počítačů opravy UPS monitorů kamer TV KVALITNÍ SERVIS KVALITNÍ SERVIS – servis a opravy notebooků


Rychlý servis pro Váš notebook a opravy počítačů


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz