Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Rodinná tiskárna HP

24.3.2009

aaa.jpg

Nová tiskárna pro všechny členy domácnosti šetří nejen náklady, ale i čas. S HP Photosmart Premium Fax All-in-One si rodiče i děti rychle zvyknou na její rozsáhlou funkčnost a snadné používání. Tiskárna HP nabízí vícestránkový tisk, skenování, kopírování a faxování. Díky profesionální kvalitě barevného tisku a snadnému používání Bluetooth Ÿ určitě přibudou do rodinného alba kvalitní fotografie a vzpomínky.


Ideální řešení pro celou rodinu


HP Photosmart Premium Fax All-in-One je ideálním řešením pro uživatele, kteří hledají jedno zařízení zvládající všechny nezbytné úkoly. Automatický oboustranný podavač papírů umožňuje velmi jednoduše tisknout, faxovat, skenovat či kopírovat vícestránkové dokumenty. Na své si přijdou i nároční příznivci fotografie. Profesionální kvalitu tisku, živé barvy a jasné obrázky dokáží zhotovit v pohodlí svého domova a tisknout mohou přímo ze svých paměťových karet. HP Photosmart Premium Fax All-in-One je první DLNA Certifikovaná tiskárna od HP, která umožňuje uživatelům připojit se a bezdrátově tisknout z Playstation 3 a jiných zařízení.


Tisk výchozích formátů


Díky tlačítku Quick Form mohou uživatelé tisknout dokumenty v různých formátech. Mohou si tak vytisknout sudoku, řádkování nebo milimetrový papír, plánovače a podobně. Díky profesionální kvalitě tisku si také velmi jednoduše vytvoří svůj vlastní rodinný kalendář s fotografiemi. Kreativní výtvory si mohou členové rodiny uchovávat na CD nebo DVD, na které si pomocí této tiskárny vytvoří i vlastní potisk.


Tisk z celého domu díky WiFi 802.11g


Vestavěné WiFi 802.11g zjednoduší tisk celé rodině. Všichni její členové se mohou připojit z notebooků nebo počítačů s bezdrátem na jednu tiskárnu HP Photosmart Premium Fax All-in-One. Ta se může nacházet kdekoli v domě či bytě. Rodiče a děti už nebudou potřebovat oddělené tiskárny , což jistě ocení hlavně domácí rozpočet.


Intuitivní ovládání


Snadnou obsluhu tiskárny zajišťuje 6,1 cm barevný displej a intuitivní ovládání, díky kterým je tisk dokumentů a obrázků příjemný pro každého z rodiny.


Šetří papír, peníze i čas


Díky automatickému oboustrannému tisku a funkci šetření papíru je možné snížit náklady na papír až o 50%. Tiskárny s označením ENERGY STAR Ÿ nabízejí i funkci HP Smart Web Printing, díky čemuž se tiskne pouze část stránky, kterou chcete. K ekonomickému provozu přispívají i dělené náplně, či možnost použít náplně typu XL. Tento pomocník do domácnosti přináší rodině kromě kvalitního tisku a úspory financí i více volného času, který spolu může strávit. Rodiče totiž nemusí chodit na poštu kvůli faxování, do foto služby pro fotografie a děti si vytisknou domácí úkoly od svého pracovního stolu.


Cena a dostupnost


HP Photosmart Premium Fax All-in-One bude dostupný v březnu 2009 za doporučenou maloobchodní cenu 2999 Kč s DPH.


*Autor článku : Lubor Chmelař, Zdroj: HardwareProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
Servis notebooků a PC počítačů opravy UPS monitorů kamer TV KVALITNÍ SERVIS

Kvalitní servis tiskáren


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz