Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Prodej-náhradní díly pro tiskárny

14.12.2008

tiskarnyND1.jpg

Chcete si svoji tiskárnu opravit sami ?Pokud splňujete následující kritéria :

  • víte přesně, který díl Vaší tiskárny je vadný
  • jste ochotní jít do rizika, že příčina závady může být i jinde než se domníváte
  • záruka na Vaši tiskárnu již vypršela
  • nechcete svěřit svoji tiskárnu odbornému servisu
  • berete riziko možného poškození tiskárny následkem nesprávného postupu
  • zručně ovládáte šroubovák, mikropájku a vyznáte se dobře v elektronických obvodech

pak Vám nabízíme možnost objednat si libovolný náhradní díl pro Vaši tiskárnu u nás a provést si opravu tiskárny svépomocí

tiskárnytiskárnytiskárnytiskárnytiskárnytiskárnytiskárny


Díl, který potřebujete, poptáte nebo objednáte zde u našeho obchodníka.Ke správné identifikaci poptávaného dílu je nutné uvést :

  1. Přesný typ Vaší tiskárny podle označení výrobce na typovém štítku
  2. Co nejpřesnější popis poptávaného dílu (ideální je uvést part number dílu, ale není podmínkou)
  3. Pomůže nám fotografie dílu v příloze e-mailu (prosíme, velikost fotky do 200kB – velikost fotky lze upravit např. v programu ACDSee )
  4. Vaši přesnou dodací adresu, telefon, e-mail , v případě firmy také IČ, DIČ.

Obchodník Vám obratem (u speciálních dílů je ale potřeba vyčkat i několik dní než obdržíme vyjádření dodavatele) pošle nabídku poptávaného dílu a je pak na Vás, zda si jej závazně objednáte.Nabízíme Vám náhradní díly pro tiskárny HP, EPSON, Canon, Brother, Panasonic, Minolta, OKI, STAR, Samsung, Kyocera, Ricoh, Olivetti, Genicom, Lexmark, Xerox, NEC, Tally, Mannesmann Tally, Zebra a další…Přestože věříme Vaší šikovnosti a technickým znalostem, doporučujeme opravu Vaší tiskárny raději svěřit našim vyškoleným technikům – cena opravy bude jen o něco málo vyšší než je cena samotného dílu, ale zato budete mít jistotu ZÁRUKY a nemusíte se obávat poškození tiskárny následkem chybného postupu při opravěČasto bude cena opravy Vaší tiskárny naším technikem včetně ceny práce dokonce i výrazně nižší než je cena samotného dílu – především u oprav základních desek, laserů nebo jehličkových hlav tiskáren.
První pomoc pro Vaši tiskárnuProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz