Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Notebook MSI X340 - Tenký po vzoru Apple

1.6.2009

msi_logo.jpg

Nový notebook MSI X340 kombinuje kompaktnost a moderní design


Nový notebook MSI, který byl představen na konci minulého měsíce, opět potvrzuje vysoce nestabilní pozici AMD na trhu. Bylo jistou tradicí, že byly nové modely od této značky osazeny procesory AMD, nicméně tento notebook jde jinou cestou. Instalován má nový čip od Intelu, který přináší ještě menší energetické nároky, a po stránce designu jsou více než evidentní rysy modelů Apple.Jak už bylo naznačeno v úvodu, tento nový notebook rozhodně nepřináší originální koncept, který se u této značky často objevoval, ale podobá se spíše známému MacBooku Air – má tenké tělo, elegantní provedení a poměrně kvalitní plasty, které vydrží i časté přenášení. Prozatím se objevil v černém a bílém provedení, nicméně MSI úzkostlivě tají, zda budou uvedeny ještě další barevné varianty. Zajímavým prvkem je u tohoto notebooku klávesnice, která má po stranách zesílené plasty. Paradoxně se i přesto na většině testovacích modelů některé klávesy viklaly.
Celé hodnocení tohoto notebooku MSI stěžuje zvolený displej, který má úhlopříčku 13,4 palce. Na jednu stranu by ho řadil spíše mezi netbooky, nicméně má přístroj poměrně vysokou hardwarovou výkonnost, takže se odborníci o správném zařazení neustále přou. Co je ale jisté, že je monitor podsvícen moderním systémem LED diod, které šetří energii, a jeho maximální rozlišení je 1366×768 pixelů.


V jádru notebooku pracuje nový typ procesoru Intel SU3500 s frekvencí 1,4 GHz, který poskytuje poměrně dobré výkonnostní předpoklady a především snižuje energetické nároky. S ním spolupracují 2 GB operační paměti. Hodně bývá tato základní konfigurace srovnávána s notebookem HP z edice Pavilion dv2, který má konkurenční procesor AMD Neo, a který je v testech prokazatelně slabší. MSI sice ještě neupřesnilo, jakou konkrétní grafiku do notebooku zvolí, nicméně se dá očekávat standardní integrovaný čip od Intelu. V této sestavě je vypočtená výdrž baterie zhruba 3,5 hodiny včetně pevného disku s kapacitou 160 GB.
Co se týče multimediálních funkcí, tak od tohoto notebooku MSI nelze čekat zázraky, nicméně především zvuk dokáže překvapit. Sice se nejedná o převratnou kvalitu, ale vzhledem k rozměrům přístroje se jedná o určitě příjemné překvapení. Dále je notebook osazen webovou kamerou s rozlišením 1,3 Mpx.


Překvapivý je i počet konektorů, které bylo MSI schopné na takto malý přístroj nainstalovat. Vzhledem k menšímu displeji je užitečný HDMI port společně se starším VGA na připojení externího monitoru, port ethernetu, čtečka paměťových karet, všechny audio jacky a čtyři USB. Jak už bylo zmíněno, konektivitu zajišťují klasický ethernet, Wi-Fi b/g/n, a také Bluetooth.
*Autor článku : Jan Němec , Zdroj: PC World


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace a ladění software do notebooků. Opravy a výměna LCD obrazovek a displejů pro notebooky , výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly i dodávky samostatných náhradních dílů pro notebooky . Renovace baterií pro notebooky, dodávky nových notebooků, servisní hotline pro notebooky a software, kvalitní a levné opravy všech typů závad a poškození laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro notebooky. Opravy notebooků provádíme celoplošně pro celou ČR. Kvalitní a rychlý notebook servis s odvozem vadného noteboku odkudkoli v ČR do druhého dne.Provádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií

Servis notebooků a PC počítačů opravy UPS monitorů kamer TV KVALITNÍ SERVIS KVALITNÍ SERVIS – servis a opravy notebooků


Kvalitní a rychlý notebook-servis MSI je připraven Vašemu notebooku pomoci


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz