Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Něco pro hráče? Notebook Asus W90!

24.3.2009

ntbaaa.jpg

V poslední době bylo na světovém trhu notebooků uvedeno několik produktů spadajících do hráčského spektra zákazníků. Mezi ně určitě patří i herní notebook ASUS W90. Tento notebook bez jakýchkoli pochybností můžeme zařadit do HIGH-END třídy. Jeho hardware je přizpůsoben pro skutečný požitek z hraní her.


Nové herní notebooky ASUS W90 patří mezi nejvýkonnější zařízení své třídy a jsou určeny pro opravdu náročné uživatele. Svým nestandardně velkým displejem nabízí uživateli zajímavým požitek při hraní her. To je ještě umocněno integrovaným 5.1 reprodukto­rovým systémem!


Co se týká samotného hardwaru, W90 je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Core 2 Duo T9600, který nabízí taktovací frekvenci 2,8 GHz pro každé jádro. Uživatele asi nejvíce překvapí použitá grafická karta. Do tohoto modelu se výrobce rozhodl použít již dobře známou grafickou kartu ATI Mobility Radeon HD 4870 X2 s podporou WUXGA rozlišení.


Operační paměť má skutečně nadstandardní kapacitu a přináší tak až 6GB DDR2 operační paměti. Pevný disk bude standardně dodávaným s kapacitou 320GB. Jak už bývá zvykem, uživatel bude mít na výběr možnost přidání dalšího 320GB disku, který je možné využívat v RAID podle potřeb uživatele.


Notebook s takovou nadstandardní výbavou si určitě vyžádá nemalé množství energie. Uvidíme jakou baterii se výrobce rozhodne pro tento model využít. Dostupnost na světovém trhu je plánována již v polovině března tohoto roku. Jeho prodejní cena by se měla pohybovat okolo $ 2200 při standardní konfigurací hardwaru.


*Autor článku : Lubor Chmelař, Zdroj: EngadgetProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
KVALITNÍ SERVIS KVALITNÍ SERVIS – servis a opravy notebooků


S Vaším notebookem ASUS Vám v nouzi pomůže servis notebooků ASUS


Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz