Kvalitní servis notebooků, počítačů, tiskáren, UPS a kamer s pokrytím celé ČR


Přihlášení

Chci objednat

Objednávka opravy
Svoz zdarma
Vaše zakázky
Chci pomoci
Eshop - náhradní díly pro notebooky


Evoluce: projektor BeamBox Evolution R-1

22.3.2009

r1.jpg

Společnost BeamBox v těchto dnech na svých stránkách oficiálně představila nový přírůstek do světa mobilních projektorů . Je jím projektor s označením Evolution R-1.


BeamBox Evolution R-1 je kompaktní projektor , který má ambici svítivosti 30 lumenů pokořit konkurenty ve své třídě. Je vybaven technologií LCoS (Liquid Crystal on Silicon), což mu umožňuje promítat obraz s úhlopříčkou až 100 palců s rozlišením 640×480 a kontrastem 200:1. Projektor je navíc vybaven 1GB vnitřní paměti s možností rozšíření až na 8GB pomocí microSD paměťových karet. Možnosti propojení s periferiemi nejlépe popíše výpočet konektorů, které na něm najdeme – USB, AV-Out a Audio-Out.


Kombinace vzpomenutých „předností“, hmotnost 175g a skutečnost, že o napájení se stará vestavěná baterie, předurčuje R-1-čku na to, aby se stala stálým společníkem na cestách pro nejednoho lektora. Společnost BeamBox jako oficiální datum začátku prodeje určila 20. březen 2009. Evolution R-1 bude dostupný ve čtyřech barvách – černá, bílá, stříbrná a červená. Cena je stanovena na 300€, což projektor dělá dostupným skutečně pro všechny.


*Autor článku : Lubor Chmelař, Zdroj: BeamBoxProvádíme servis notebooků v servisním centru ABAX , který patří mezi největší notebook servis opravny v ČR. Vlastními pracovníky poskytujeme profesionální opravy jakýchkoli závad notebooků, především servis Acer na notebooky Acer, servis Asus na notebooky Asus, servis HP na notebooky HP, servis Sony na notebooky Sony, servis Fujitsu na notebooky Fujitsu , servis Msi na notebooky MSI, servis Dell notebooků Dell , servis Lenovo notebooků Lenovo a IBM a opravy notebooků všech ostatních značek. Rovněž poskytujeme službu záchrana dat z HDD a jiných médií
Copyright © 2008 Softima s.r.o. & ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. | NAVRCHOLU.cz